ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ

Takıhanem el yapımı takıların satıldığı e-ticaret sitesidir.

Takıhanem’e üyelik ücretsizdir.

Üyelik oluşturulmadan da sitemizde ürün incelemesi yapılıp alışveriş  yapılabilir. Ancak ücretsiz kargo avantajı ve puan biriktirme gibi kampanyalar sadece üyelerimiz için geçerlidir.

Üye bilgileri, isim soyisim, ünvan ve adres bilgilerinin girilmesiyle üyelik tamamlandığında site üzerinde alınmak istenilen ürün seçilerek sepete ekle ve alışverişi tamamla adımlarını takip ederek KREDİ KARTI veya HAVALE yöntemlerini kullanarak alışveriş yapılabilir.

Site üzerindeki ürün fiyatları KDV dahil perakende fiyatlar olup, toptan siparişlerde firmamız ile iletişime geçilmelidir.

Takıhanem firması hiç bir şekilde müşterilerinin banka ve kredi kartı bilgilerini saklamaz ve üçüncü şahıslar ile paylaşmaz. Kredi Kartı bilgileri sistem üzerinden yürüdüğü ve herhangi bir yere kaydedilmediği için tamamen güvenli bir alışveriş ortamı sağlar.

EFT ile yapılan ödemeler zaten bankacılık sistemi üzerinde gerçekleştiğinden alıcı ve satıcı arasında yapılan satışa ilişkin sipariş kayıtları kurumsal banka hesaplarımızda güvence altındadır.

Ürünler stok durumu ve sipariş saatinin uygunluğuna göre aynı gün veya en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına verilir.

Müşteri özel bir kargo şirketi belirlememiş ise, Takıhanem’in anlaşmalı kargo şirketleri ile gönderilir.

Kargoya verilen ürünlere ilişkin gönderi bilgileri müşteriye mail olarak bildirilir. Kargo şirketleri müşterinin uzaklığına göre ürünü 2-3 gün içinde teslimini gerçekleştirir.

Kargodan ürünü teslim alırken lütfen kontrol ediniz, kargoda hasar görmüş ve arızalanmış olan ürünleri almadan kargo görevlisi ile  tutanağa bağlayarak iade ediniz.

Ürünlerimizin bir kısmı hijyenik ürünler olduğundan bu ürünlerin ambalajı bozulduktan sonra iadesi yasalar gereği mümkün değildir.

Herhangi bir sebeple ürün iadesi gerektiği durumlarda ürün faturası ve sevk irsaliyesi asılları ile birlikte orjinal ambalajında iadesi gerekmektedir.

ÖDEME BİLGİLERİ

Kredi kartlı online  ödeme ile alışverişinizi hızlı ve güvenli yapabilirsiniz.

Kredi Kartım yok kapıda ödemek istiyorum diyen müşterilerimiz için KAPIDA ÖDEME seçeneğimiz de mevcut olup, anlaşmamız Yurtiçi Kargo ile olduğundan teslim adresinde Yurtiçi Kargo şubesi olan yerler için geçerlidir. Kargo şirketi Kapıda Ödeme hizmet bedeli olarak 5 TL almaktadır.

Kargo gönderim bedeli Türkiye’nin her yerine 7 TL dir.

Sitemize üye olan herkes EFT havalesi ile yapılan ödemeler için % 3 havale indiriminden faydalanır ve 150 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemez.

Ayrıca zaman zaman kargo dahil fiyatlı kampanya ürünü ile birlikte alınan diğer ürünler için de kargo ücreti alınmaz.

150 TL ve üzeri alımlarda ücretsiz kargo avantajı sadece üye hesabı oluşturanlar için geçerlidir.

Kargo bedava kampanyalı ürünlerin alımı esnasında diğer ürünlerden de alınması halinde ücretsiz kargo avantajından yararlanılabilir.

Kampanya kodu ve puanlarını kullanılabilecek ürünlerin açıklamalar bölümünde bu koddan yararlanıp yararlanamayacağı belirtilmektedir.

Üyelik yapılması esnasında verilen puanlar ürün en az 200 TL lik alışveriş yapılması halinde kullanılabilir. Bu puanların kullanılması için tek seferde alım zorunluluğu yoktur.

Süreli indirimli kampanya ürünlerinin indirim son günü geçtikten sonra indirim hakkından faydalanamaz.