“Ürünlerimizin kıymetini artıran en önemli şey aslında onları üretirken kullandığımız malzemelerin kıymeti değil,  göz nuru döktüğümüz emeklerimizdir” — Şükriye Uludağ / Kurucu-Tasarımcı

TAKIHANEM TASARIM NEDİR ?

Takıhanem’de el emeği göz nuru takılar özgün ve modern tasarımlarla birleştirerek şık, dikkatleri üzerine çekecek şekilde müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Üzerinde emek ve alın teri olmayan fabrikasyon yada Çin’den ithal ticari olarak hazırlanmış hiç bir ürün sitemize yüklenmemektedir.

ÜRETİM ANLAYIŞI

Takılarımızın tamamı sanata değer veren usta ellerin hayal dünyasında canlandırarak ortaya çıkardığı el emeği göz nuru kendine özgü takılardır. Kaliteli malzemeler kullanılarak her kesime hitap edecek tarzda, müşterinin isteğine göre tasarlanır. Zarafet, görsellik ve kullanışlılık ön planda tutularak  üretilir.

BU AŞAMAYA NASIL GELDİK

Amatörce başladığımız bu yolda, kendi özgün tasarımlarımızın yanı sıra birbirinden değerli usta emektarların imzasını taşıyan ürünlerimizi özel sipariş usulü bireysel müşterilere ulaştırırken, bizlerle tanışan firmalardan gelen talep üzerine onlar içinde toplu üretim yapma alt yapısına sahip olduğumuzu fark etmenin heyecanıyla işe başladık.

FİKİRLER PAYLAŞTIKÇA GÜZELLEŞİR

Duyduğumuz bu heyecan hem üretim ve tasarımda emeği olanların, hem de ürünlerimizi paylaşan insanların daha mutlu olmasına katkı sağlayacağı düşüncesindeyiz. Takıya ilgi duyan herkesin görüş ve önerileri bizim için çok kıymetli, mail veya diğer iletişim kanallarıyla bizimle fikirlerini paylaşmaları halinde daha mükemmele doğru yol alacağımıza inancımız tamdır.

NEDEN TAKIHANEMİ SEÇMELİSİNİZ?
  • Hiç bir şekilde fabrikasyon, banttan üretilen, Çin veya Uzak Doğu ülkelerinden ithal edilmiş ucuz metal ve plastik bujiteri ürünleri sitemizde satılmaz. Tüm ürünlerimiz el emeği göz nuru dökülerek yapılır.
  • Kişiye özel sipariş ve tasarım yapma imkanı sayesinde her kesimin ihtiyacına cevap verebilecek özel takılar üretilir.
  • Ürettiğimiz tüm ürünler birbirinden değerli 200 kişinin üzerindeki emektar ve tasarımcı usta ellerın eseridir.
  • Kurumsal müşterilerimiz tarafından verilen toplu siparişler, planlanan süre içerisinde tamamlanarak öngörülen sürede teslimi yapılır.
Müşterilerimizin görüş ve önerileri bizim için çok değerlidir. Onların kişisel görüşleri bize ilham kaynağı olur, birbirinden zarif eşsiz ürünlerin doğmasına alt yapı oluşturur.