“Ürünlerimizin kıymetini artıran en önemli şey aslında onları üretirken kullandığımız malzemelerin kıymeti değil,  göz nuru döktüğümüz emeklerimizdir” — Şükriye Uludağ / Kurucu-Tasarımcı

TAKIHANEM NEDİR ?

Takıhanem takı tasarımcılarının bir araya gelerek oluşturdukları el yapımı takı pazaryeridir.
El emeği göz nuru takılar özgün ve modern tasarımlarla birleştirerek şık, dikkatleri üzerine çekecek şekilde müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

ÜRETİM ANLAYIŞI

Takılarımızın tamamı sanata değer veren usta ellerin hayal dünyasında canlandırarak ortaya çıkardığı el emeği göz nuru kendine özgü takılardır. Kaliteli malzemeler kullanılarak her kesime hitap edecek tarzda, müşterinin isteğine göre tasarlanır. Zarafet, görsellik ve kullanışlılık ön planda tutularak üretilir.

BU AŞAMAYA NASIL GELDİK

Amatörce başladığımız bu yolda, kendi özgün tasarımlarımızın yanı sıra birbirinden değerli usta emektarların imzasını taşıyan ürünlerimizi özel sipariş usulü bireysel müşterilere ulaştırırken, bizlerle tanışan firmalardan gelen talep üzerine onlar içinde toplu üretim yapma alt yapısına sahip olduğumuzu fark etmenin heyecanıyla işe başladık.

FİKİRLER PAYLAŞTIKÇA GÜZELLEŞİR

Duyduğumuz bu heyecan hem üretim ve tasarımda emeği olanların, hem de ürünlerimizi paylaşan insanların daha mutlu olmasına katkı sağlayacağı düşüncesindeyiz. Takıya ilgi duyan herkesin görüş ve önerileri bizim için çok kıymetli, mail veya diğer iletişim kanallarıyla bizimle fikirlerini paylaşmaları halinde daha mükemmele doğru yol alacağımıza inancımız tamdır.

Kültürümüz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için ekip olarak etkileşimde bulunuyor, sorunları çözüyor ve birlikte çalışıyoruz. Çalışma kültürümüz, hizmet verdiğimiz insanların çeşitliliği ile yansıtılır. Görüşleriniz önemlidir - daha iyi kararlar almamıza, daha iyi bir site oluşturmamıza ve herkes için daha iyi deneyimler yaratmamıza yardımcı olabilir.

El Yapımı Ürünler

Aynı ilgi alanlarını paylaşan yaratıcı bireyler topluluğunu desteklemeye kararlıyız. 

Güvenli Site

Web sitemize göz atarken müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine değer veririz.

Tasarımcı Dayanışması

Tasarımcının halinden tasarımcı anlar yaklaşımıyla, tasarımcılarımıza ürünlerini pazara ulaştırma konusunda destek sağlıyoruz

Müşteri Hizmetleri

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.