EL EMEĞİ GÖZ NURU  Çok incelik isteyen uzun zaman içerisinde elle yapılıp ortaya çıkarılan güzel eser veya işlerin değerini belirtmek için kullanılır.

Ürünlerimizin kıymetini artıran en önemli şey şey aslında onları üretirken kullandığımız malzemelerin kıymeti değil,  göz nuru döktüğümüz emeklerimizdir. Şükriye ULUDAĞ/DESIGNER & FOUNDER

TAKIHANEM

HAKKINDA

TAKIHANEM TASARIM ; el emeği göz nuru takıların özgün ve modern tasarımıyla birleştirilmesi sonucu çok şık ve dikkatleri üzerine çekecek şekilde üretilerek müşterilerine sergilenmek üzere üretilen takıların sergilendiği bir adres olup, üzerinde emek ve alın teri olmayan fabrikasyon yada Çin’den ithal hiçbir ticari ürünün yayınlanmasına yer verilmeyecektir.

Takılarımızın tamamı sanata değer veren usta ellerin hayal dünyasında canlandırarak ortaya çıkardığı el emeği göz nuru kendine özgü özel takılar olup, kaliteli malzemeler kullanılarak her kesime hitap edecek tarzda, müşterinin isteğine göre tasarlanır. Zarafet, görsellik ve kullanışlılık ön planda tutularak da üretilir.

Kendi özgün tasarımlarımın yanı sıra birbirinden değerli usta emektarların imzasını taşıyan ürünlerimiz özel sipariş usulü bireysel müşterilere ulaştırmakla birlikte, yine ön siparişle kurumsal müşteriler içinde toplu üretim yapma alt yapısına sahip olduğumuzu fark ettik.

1989 Yılından bugüne kadar aldığım eğitimler ve edindiğim tecrübelerimi  Yaygın Eğitim Kurumlarında açtığım kurslarda  kursiyerlerime aktarmak suretiyle bu alanda geniş yelpazede üretim potansiyeline sahip olmanın gururunu yaşamanın heyecanı içerisindeyim. 

Duyduğum bu heyecan hem üretim ve tasarımda emeği olanların, hem de ürünlerimizi paylaşan insanların daha mutlu olmasına katkı sağlayacağı düşüncesindeyim.   Takıya ilgi duyan herkesin görüş ve önerileri bizim için çok kıymetli,  mail veya diğer iletişim kanallarıyla bizimle fikirlerini paylaşmaları halinde daha mükemmele doğru yol alacağımıza inancımız tamdır.

ŞÜKRİYE ULUDAĞ

Takı Tasarımcısı

Kişisel e-posta: sukranuludag@gmail.com

Kurumsal e-posta:  iletisim@takihanem.com

Neden Takıhanemi

Seçmelisiniz?
Hiç bir şekilde fabrikasyon, banttan üretilen, Çin veya Uzak Doğu ülkelerinden ithal edilmiş ucuz bujiteri ürünleri sitemizde satılmaz. Tüm ürünlerimiz el emeği göz nuru dökülerek yapılır. Kişiye özel sipariş ve tasarım yapma imkanı sayesinde her kesimin ihtiyacına cevap verebilecek özel takılar üretilir.
Ürettiğimiz tüm ürünler birbirinden değerli 200 kişinin üzerindeki emektar ve tasarımcı usta ellerın eseridir.
Kurumsal müşterilerimiz tarafından verilen toplu siparişler, planlanan süre içerisinde tamamlanarak öngörülen sürede teslimi yapılır. 
TAKIHANEM  Tescilli bir marka olup, tüm telif hakları ULUDAĞ TİC. BİLİŞİM TASARIM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ firmasına aittir.
Müşterilerimizin görüş ve önerileri bizim için çok değerlidir. Onların kişisel görüşleri bize ilham kaynağı olur, birbirinden zarif eşsiz ürünlerin doğmasına alt yapı oluşturur.