Takıhanem Tasarım; el emeği göz nuru ürünlerin online satışının yapıldığı kadın girişimciler tarafından kurulmuş bir takı sitesidir. Sitemizde fabrikasyon ürün bulunmaz. Ürünlerimizin üretim aşamasında mutlaka bir el emeği vardır. Ürünler titizlikle tasarlanıp üretilir ve kalite kontrolü yapıldıktan sonra satışa konulur. Bu sitede satılan tüm ürünler imalattan uygun fiyatla satılmakta olup, aracı ve tüccar bulunmaz. Toptan alımlarda fiyatlandırma ayrıca görüşülür. Tüm ürünler faturalıdır.

Sitemizde üyelik ücretsizdir. Üye bilgileri, isim soyisim, ünvan vs. bilgiler ve adres bilgilerinin girilmesiyle üyelik tamamlandığında site üzerinde alınmak istenilen ürün seçilerek sepete ekle ve alışverişi tamamla adımlarını takip ederek KREDİ KARTI veya HAVALE yöntemlerini kullanarak alışveriş yapılabilir. Site üzerindeki ürün fiyatları KDV dahil perakende fiyatlar olup, toptan siparişlerde firmamız ile iletişime geçilmelidir.

Kredi kartlı online  ödeme ile alışverişinizi hızlı ve güvenli yapabilirsiniz. EFT havalesi ile yapılan ödemeler için % 3 havale indiriminden faydalanabilirsiniz. 150 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti bize aittir.

Ayrıca zaman zaman kargo dahil fiyatlı kampanya ürünü ile birlikte alınan diğer ürünler için de kargo ücreti alınmaz.

Takıhanem firması hiç bir şekilde müşterilerinin banka ve kredi kartı bilgilerini saklamaz ve üçüncü şahıslar ile paylaşmaz. Kredi Kartı bilgileri sistem üzerinden yürüdüğü ve herhangi bir yere kaydedilmediği için tamamen güvenli bir alışveriş ortamı sağlar.

EFT ile yapılan ödemeler zaten bankacılık sistemi üzerinde yürüdüğünden alıcı ve satıcı arasında yapılan satışa ilişkin sipariş kayıtları kurumsal banka hesaplarımızda güvence altındadır.

Ürünler stok durumu ve sipariş saatinin uygunluğuna göre aynı gün veya en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına verilir. Müşteri özel bir kargo şirketi belirlememiş ise, Takıhanem’in anlaşmalı kargo şirketleri ile gönderilir.

Kargoya verilen ürünlere ilişkin gönderi bilgileri müşteriye mail olarak bildirilir. Kargo şirketleri müşterinin uzaklığına göre ürünü 2-3 gün içinde teslimini gerçekleştirir.

Kargodan ürünü teslim alırken lütfen kontrol ediniz, kargoda kırık ve arızalanmış olan ürünleri almadan kargo görevlisi ile  tutanağa bağlayarak iade ediniz. Ürünlerimizin bir kısmı hijyenik ürünler olduğundan bu ürünlerin ambalajı bozulduktan sonra iadesi mümkün değildir. Herhangi bir sebeble ürün iadesi durumunda ürün faturası ve diğer belgeleri ile birlikte orjinal ambalajında iadesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürün iadeleri kabul edilmemektedir.

Kampanya kodu kullanılabilecek ürünlerin açıklamalar bölümünde bu koddan yararlanıp yararlanamayacağı belirtilmektedir. Süreli indirimli kampanya ürünlerinin indirim son günü geçtikten sonra indirim hakkından faydalanamaz.

Sorunuz mu var?

Bize daha fazla soru sormak için form doldurun, yardım görevlileri mümkün olan en kısa sürede yanıtlayacaktır.